شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

پرسشهای متداول

چه مدت زمانی طول می کشد تا کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود؟
‎بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان تهران، پس از تامین کالا، از طریق پیک  1تا 3 روز کاری زمان خواهد برد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت ، از طریق تیپاکس و یا DTS ارسال خواهد شد.
‎هزینه ارسال کالا چطور محاسبه میشود؟
‎در حال حاضر هزینه ارسال برای محصولات با قیمت بالای 10 میلیون تومان در تهران به صورت رایگان میباشد و ارسال برای شهرستان شامل هزینه میگردد.
‎برگه تحویل کالا چیست؟
‎برگه تحویل کالا در واقع سندی است که پیک  آن را به هنگام تحویل کالا به شما، در اختیارتان خواهد گذاشت. شما به عنوان مشتری با امضای این برگه، از شرایط و ضوابط پذیرش کالا و بازگرداندن آن مطلع هستید. بر این اساس از شما انتظار می‌رود که پیش از پذیرش سفارش خود، کالای ارسالی را به طور کامل و درست بررسی کنید و از تطابق اطلاعات روی جعبه با کالایی که در سایت ثبت کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید. با این حال اگر در زمان شروع استفاده از محصول به مشکلی برخوردید، برای حل آن با بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید.
‎من سفارش خود را تحویل گرفتم و برگه تحویل آن را نیز امضا کردم. اما از آن رضایت کامل ندارم. آیا می توانم درخواست تعویض یا بازگرداندن کالای خود را داشته باشم؟
‎خیر. متأسفانه برای تعویض و یا بازپس‌گرفتن کالا به خاطر مشکلاتی که در هنگام تحویل قابل مشاهده است و دلایل مشخص بر روی بسته‌بندی کالا، امکان‌پذیر نیست. خواهش می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشید که شما با امضای برگه تحویل کالا، سفارش خود را پذیرفته‌اید و تنها در صورتی که در هنگام استفاده از آن به مشکلی خوردید، می‌توانید از بخش خدمات مشتریان  کمک بخواهید.